Aksidentohet Romeo Veshaj, publikohen fotot

Aksidentohet Romeo Veshaj, publikohen fotot

Aktori Romeo Veshaj është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, por nuk dihet ende me saktësi aksi rrugor. JOQAlbania ka publikuar disa foto ku Romeo shihet teksa qëndron tek dera e auto-ambulancës. Në tokë shihet një motor dhe një makinë e ndaluar.

Foto e bardhe

Nuk dihet nëse aktori Veshaj ka qenë shkaktar apo i dëmtuar në këtë aksident. Ai shihet pranë dyerve të hapura të ambulancës, ndërkohë që një mjek e mban nga krahu.


Leave a Reply

Your email address will not be published.