Befason Monika Kryemadhi, nxjerr foton që askush nuk e priste


Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka postuar një foto nga koha kur ishte në kopësht për festën e 1 qershorit. Monika ka postuar një foto nga nga 1 Qershori i 1978, teksa shihet duke recituar një vjershë për festën e fëmijëve.

“Ja dhe unë duke recituar, në 1 Qershor 1978. Me respekt për edukatore Dianën, Engjëllushën, Melitën dhe të gjithë personelin e Kopështit nr.9 në Tiranë.

Foto e marrë nga Revista Yllka” shkruan Kryemadhi në postimin e tij.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *