Çfarë nuk u pa nga kamerat në Kuvend, ky është momenti kur Edi Rama “zë ngushtë” Mimi Kodhelin (FOTO)


Teksa votohej për Presidentin e ri të Republikës, Kryeministri Edi Rama zgjodhi që të ndryshojë vendin e tij dhe të ulet pranë Bajram Begaj.

Së fundmi janë publikuar edhe disa pamje që nuk u kapën nga kamerat. Kryeministri Edi Rama duket se ka shtyrë karrigen e tij shumë pas duke mos lënë hapësirë kalimi mes rreshtash.

Në fotot e LSA duket se sapo ka filluar procesi i votimit, Mimi Kodheli duket se tenton të kalojë pranë kryeministrit, i cili po bisedon me Etjen Xhafajn por hapësira është e vogël, ndaj has vështirësi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *