“Lajm i mirë”, Kreshnik Spahiu i publikon Lulzim Bashës videon që po shpërndahet me shpejtësi

“Lajm i mirë”, Kreshnik Spahiu i publikon Lulzim Bashës videon që po shpërndahet me shpejtësi

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale rikthimin në Shqipëri nga Holanda të ish-kreut të PD-së, Lulzim Bashës dhe bashkëshortes së tij.

“LAJM I MIRË: Mbërrijnë turistët e parë hollandez në Shqipëri. Do qëndrojnë 10 ditë në bregdetin e Gjirit Lalzit.”, shkruan Spahiu krahas video ku shfaqet në aeroport çifti Basha.


Leave a Reply

Your email address will not be published.