A po vërtetohet thënia e Hoxhës: 10 vjet do më shani, 10 vjet do më harroni, 10 vjet e tërë jetën do më qani?!


te gjitha keto me mjete primitive dhe me aksion . Me mir ai injoranti ! se sa keta gjak pirsa ,

Urim Jusufi Po pse merreni me njerez te vdekut oo portol indyre. Ai udhehoqi 50 vite gati juve ala me te merreni turp tju vije. As un kurr nuk ekam dash por kjo nuk dote thot ta paragjykoji se nuk ma lejon etika. Se fundi fundit Shqiptare ishte.

Vjollca Burnazi Injorantet flasin keq per te se Tani dune me lexu e shkruar po’ mos te kishte shkolla sot nuk shkruanin budallalliqe buke shkelur Jane te gjithe ato qe flasin keq per te

Zamir Xhaferaj Nga injoranca drejtoj 45 vjet . Injorante jeni ju gazetare qe flisni ne kete gjuhe !!!

Giulio Mattia Ndoshta per shkoll ishte injorant,por jeten e njihte shum mire koha e tregoj .i eleminoj te gjith ato te shkollumit.por ato nostalgjiket e Enver hoxhes,o flasin dhe nuk e kan jetu ate koh ,osé e kan harru cdo te thoshte qe cdo gje ishte me rracion(po t…See More

Arjana Sherifaj Injorat jin8 ju qe nxirni brockulla tani kur nuk jeton me ai po ai 8sh i mencem se hapi shkolla fambrika hindrocetrale e shum e shum gjera te tjera tju vijn turp qe flisni budadheqe se kur skini pun tjeter me keto do pagueni bravoooooo

Forca Barça E kane kenaqur(dhjere) keta sot.Sistemi i tij arsimor eshte i paperseritshem.Te tr dilte vertet djerss nga ulluku kur ts merrje diplomen.Sot jane shperndare mijera diploma false,madje jane bere ministra te tille njerez. Injoranti vlereson per injorancen.

Shemsi Kastrati Po keta qe po e udheheqin Kosoven,nuk kan qen fare ne klas e as ne shkoll!!!!!!!

Marsel Malaj Te ishte gjalle ai burre ti sdo kishe as guximin me fol jo me te publikoni kto lloj lajmesh, u vinte hakut ai disave si puna juaj gazetare dhijare,

Thelleza Arapi Ti marin te keqen ku ka ren keto 28vjet jan vrar me shum se ne lucten e 2 botrore dhe shum se din as varin varfrija si vargjet e migjenit dikush dhe se di qe me kartel te semur mendor jan4 ne10 esa skan vajtur te mjeku. Pastaj mos fol per baun autik. Gjakmarjen eshum te tjera qe ne kohn e enverit nuk kan ekIstuar

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *