ÇFARË NDODHI MES TYRE NE DHOMEN E RREFIMIT? OLTA I KËRKON KRISTIT TA MBAJË TË FSHEHTË NGA BANORËT


Lojërat që u zhvilluan mbrëmjen e kaluar mes banorëve në ‘Big Brother VIP Albania’ kanë lënë të shqetësuar Olta Gixharin. Banorja, i kërkoi Krist Aliajt që të mos flasë më, pasi nuk dëshiron që të bëhet publike ajo që ndodhi.

Duke na lënë ne në mister por edhe Kristin, Olta i bëri të ditur se nëse flitet do bëhet e madhe e madje do dalë gjatë Prime-it

Kristi mesa duket nuk është në dijeni të asaj që ndodhi por Olta shihet shumë e shqetësuar, saqë kërkon me ngulm që të mos flitet për atë ngjarje.

Biseda mes tyre:

Olta: Boll tani

Kristi: Është për të qarë kjo?

Olta: Jo është për të qeshur. Boll mos fol. Mos fol se është një gjë që ndodhi aty. Dhe mund të dali. Mos i jep zë se nuk dua që të dalë.

Kristi: Mes neve

Olta: Po

Sipas asaj që shkruhet në rrjet, Olta mbrëmë kishte pirë shumë verë. Ata thonë se ajo u deh shumë, madje qëndroi për gati 1 orë në dhomën e rrëfimit. Sipas komentuesve, në dhomën e rrëfimit u kërkua edhe Kristi. Se çfarë ndodhi mes tyre aty, mbetet mister.

Kjo video po qarkullon masivish në rrjet, ndaj shpresojmë që nesër produksioni të japë një shpjegim për atë ndodhi.

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *