Njihuni me Elisa Hadërgjonaj, vajza e Ermiona Lekbellos që ka bërë për vete publikun e BB VIP Albania


E kemi dëgjuar të gjithë Ermionën nëpër shtëpi kur thërret,flet dhe përshëndet Lizën e saj të cilën nuk lë mundësi pa treguar sa shumë e do.
Elisa përveçëse vajza e banores së BB Vip Albania që ka bërë për vete publikun,është një nga vajzat më të bukura në Milano,e njohur edhe për stilin e saj.

Ajo studion biznes në Milano dhe është lindur nga martesa e Ermiones me Rino Hadërgjonaj.
E nëse ky mbiemë ju duket i njohur,nuk po gaboni.
Elisa eshte kushurirë (vajzë xhaxhai me Agnesa dhe Anxhelina Hadërgjonaj)
Ndoshta një ditë mund ta shikojmë në shtëpi për të surprizuar mamanë e saj.

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *