E ndarèè prej shume vitesh nga Luizi! Ja cpo ndodh sot me vajzen e Jozefina Topallit


Cindy Marina ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me familjen e partnerit të saj, Genar Topallit.
Dhe këtë e ka vërtetuar edhe sot.

Së fundmi modelja është shfaqur me kunatën, Megi Topallin teksa kanë udhëtuar së bashku drejt Milanos.

Cindy ka postuar edhe një foto krah Megit ku shihet se po e shijojnë këtë udhëtim

mbrëmje modelja ka ndjekur edhe sfilatën e Philipp Plein për javën e modës në Milano.

Cindy Marina sapo na vërtetoi se me kunatën mund të jesh shoqe!

E ndare prej shume vitesh nga Luizi! Ja cpo ndodh sot me vajzen e Jozefina Topallit.

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *