Shpati nis të provokojë Luizin për Kiarën, kështu i përgjigjet ai


Shpati nis të provokojë Luizin për Kiarën, kështu i përgjigjet ai. Pavarësisht se mbrëmë Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë debatuar fort me njëri-tjetrin, mëngjesin e sotëm këngëtari nuk ka përtuar aspak që t’i përgatisë kafenë.

Ai po hante bukë kur moderatorja u zgjua nga gjumi dhe doli jashtë, aty ku po qëndronin edhe disa banorë të tjerë.

Këtu ndërhyn Shpati dhe i thotë Luizit ‘ja kisha bërë edhe unë’. Këngëtari ka menjëherë gati përgjigjen: “Vetëm prej duarve të mia dhe të Beatit e pi”.

Shpati shton se e tha këtë që Luizi të mos çohej nga buka.

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *