Ermiona para se të largohet nga shtëpia e ‘BBV’ i jep sinajle Luizit në lidhje me Kiarën: Edhe e shkuara nga mbrapa ka limite


Mbrëmë vonë, Luiz Ejlli dhe Ermiona Lekbello kanë diskutuar për situatën e agravuar mes Kiara Titos dhe këngëtarit. Këngëtarja e këshillon të mbyllë këtë situatë me moderatoren. Ajo i tha se ai duhet të vazhdojë lojën e tij dhe problemet me Kiarën t’i zgjidhë jashtë.

Ajo shprehet se nuk ja vlen që ai të mbajë një stres të tillë.

Ermiona: Unë nuk po të kuptoj, se po del dhe ti që i shkon nga mbrapa. Pse?

Luizi: Ajo e di që unë i shkoj nga mbrapa.

Ermiona: Edhe e shkuara nga mbrapa ka limite. Kur të dojë ajo do vij tek ty. Nuk do vazhdoj ky muhabet 1 muaj.

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *