“Zgjodha Big Brother”/Olta debaton me Luizin: Po tërhiqesh nga Kiara?


Duket se Luizi e ka bërë një zgjedhje mes lojës së Big Brother dhe Kiarës.

Luizi bëri të ditur mes banorëve se nga sot e tutje, do të heqë dorë nga Kiara për t’u fokusuar në lojën e tij.

Olta u shpreh shumë e habitur nga deklarata e tij sepse nuk e kishte thënë asnjëherë këtë gjë më parë

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *