A do të dalë Dea nga “BBV”? Banorja komunikon me mamanë, ja mesazhi prekës që i dha e ëma


Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Ai është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për personat e famshëm që bëhen pjesë të këtij programi, duke u cilësuar me titullin banorë.

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Ndërkohë, dinamika e ngjarjeve ka ndryshuar në “BBV” teksa sulmi terrorist në Top Channel, ka shkaktuar stres dhe frikë te banorët. Si pasojë e kësaj, secili prej tyre ka komunikuar përmes një telefonate me një të afërm.

Diten e sotme Dea ka qene pjese e portaleve pas nje gafte te bere per te ndjerin Pal Koka, roja i cili u privua nga jeta ne hapistat e Top Channel. Teksa i shprehnin ngushellime Dea ia huqi keq duke i thene “i urojm ngushellime”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *