Kejvina ironizon mbështetjen e Kiarës për Luizin pas daljes nga “BBVA”


Kejvina Kthella pasi u përjashtua nga “BBVA” ka bërë deklarata të shumta për disa nga banorët.

Modelja ka përkrahur Luizin, dhe e ka “ironizuar” Kiarën, madje e ka quajtur edhe fallse.

Kiara u eleminua te shtunen dhe pas
daljes e ka mbështetur Luizin edhe më shumë se brenda shtëpisë.

Kejvina nuk ka humbur kohë dhe sërish është kapur për të.

Ajo e ka “ironizuar” mbështetjen e saj ndaj Luizit.

“Me luaneshat, kur dola jashtë e kuptova sa të mira janë, ju dua. Jam me ju luaneshat e mija, vazhdoni kështu, etj etj.”, ka shkruar modelja referuar fjalëve të Kiarës.

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *