Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo rikthehen në ‘Big Brother VIP’, Arbër Hajdari i thumbon keq


Bledi, Kiara, Efi dhe Ronaldo janë 4 ish-banorët që do të rikthehen mbrëmjen e sotme në “Big Brother VIP”. “Si mund ta lija unë burrin vetëm?”, tha Kiara e lumtur.

Nga ana tjetër opinionisti Arbër Hajdari nuk i kurseu thumbat ndaj tyre. “Do ju duhet ndonjë freskuese t’i bëjnë fresk Luizit”, tha Arbri teksa shtoi për Kiarën: Tani nuk të duhet më hapësirë!

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *