Zbulohet çfarë i tha Luizi Oltës teksa doli nga shtëpia e BBVA


Çfarë i tha Luizi Oltës teksa doli nga shtëpia e BBVA.Olta Gixhari u largua përfundimisht nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP, shkruan Insajderi.
Aktorja tregoi djali i saj është arsyeja që do ta lë shtëpinë. Olta tha se i mungon shumë Amari dhe nuk mund të vazhdojë më.

Teksa doli nga shtëpia, Olta u përshëndet me të gjithë banorët.Ishte konkurrenti i saj kryesor, këngëtari Luiz Ejlli që ia hapi derën aktores.Dyshja e shumëpërfolur u përqafuan fort, teksa Olta i tha Luzit se do shumë.“Të du fort”, tha Olta.“Më fal për gjithçka. Më ke thanë ka me ta hapë këtë derë”, ia ktheu Luizi.

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *