Olta flet për herë të parë, tregon a u pendua që ka hyrë në Big Brother


Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Olta Gixhari ka folur për herë të parë pas largimit të saj nga shtëpia e “Big Brother VIP2”. Për mikrofonin e “Fan Club”, aktorja e njohur është shprehur se pas shumë vitesh, kur t’i flasë djalit për eksperiencën e saj në këtë reality show, do ti thotë:

“Kur ti erdhe në jetë, mamit i ndryshoi jeta totalisht, la karrierën, la Shqipërinë dhe shkoi në Spanjë për të jetuar. Edhe këtë e lashë për të, më dogji malli. Do lë çdo gjë për ty”.

E pyetur nëse është penduar se është futur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ajo tha se do ta ribënte sërish. Por Olta shtoi se kjo është hera e parë dhe e fundit që largohet kaq shumë nga familja e saj.

 

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *