Olta tregon ‘momentin’ që e bindi të largohet nga ‘BB VIP’


Pasi la mbrëmë shtëpinë e “Big Brother VIP”, Olta Gixhari tregoi momentin që e bindi të ndërpresë rrugëtimin e saj në ‘reality show’, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Gjatë bisedës me Dorin në telefon, batuta deçizive ishte kur tha Amari të sheh në televizor dhe përqafon televizorin. Ishte momenti kur mora vendim dhe thashë do dal”.

Tashmë, Olta po kalon kohë me familjen e saj, ndërsa thotë se është hera e parë dhe e fundit që largohet prej saj.

“Kur erdhi Amari në jetë, lashë karrierën dhe çdo gjë e ika në Spanjë. Edhe këtë herë, lashë këtë eksperiencë për djalin”.

Olta shprehet se e vetmja gjë që dëshiron të bëjë tani, është të jetë në një vend me det me Amarin dhe partnerin, për t’u qetësuar dhe për të shijuar kohën me njerëzit më të dashur.

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *