Dalja e Olta Gixharit e planifikuar? Motra e aktores tregon arsyen e vërtetë dhe bisedën e parë pas largimit nga “BBVA”


Gerta Gixhari, motra e Oltës së BBV ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon pasditen e sotme. Ajo tregoi se ç’ kishte folur me të motrën pasi ishin takuar natën që ajo doli.

E pyetur nga Bieta për fjalën e parë që i tha Olta kur u përqafuan, Gerta tha.

“Më tha të dua shumë dhe më pyeti nëse bëri mirë që doli”.

Sipas Gertës, Olta e kishte menduar prej kohësh daljen dhe arsyeja ishte vetëm malli për të birin.

,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *