Category: Lifestyle

  • Ronela Hajati ironizon fituesit e Eurovision: Çfarë dreqin

    Ronela Hajati ironizon fituesit e Eurovision: Çfarë dreqin

    WTF? Këtë ka menduar Ronela Hajati pas fitores së Ukrainës në Eurovision, ndonëse këngëtarja shqiptare nuk ka reaguar drejtpërdrejtë në lidhje me triumfin e Kalush Orchestra në festivalin europian, ajo ka postuar një status në Twitter ku shkruan “WTF”(Çfarë dreqin). Komentet kanë qenë të shumta dhe të ndara në këndvështrime të ndryshne, por Ronela nuk […]

  • Çfarë ndodhi me Ilirin? Sabiani i thotë të gjitha me një video

    Çfarë ndodhi me Ilirin? Sabiani i thotë të gjitha me një video

    Përgjatë ditëve të fundit kudo në rrjet është aluduar se Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund miqësisë. Aludimet nisën kur i ftuar në “Më lër të flas”, Sabiani u shpreh: Vëllai im Iliri ka përfituar më shumë nga unë. Nisur nga kjo dyshja janë thumbuar shumë në rrjet për një shoqëri dhe vëllazëri të […]